ul. mjr Hubala 19,
45-266 Opole

+48 77 4421429
pp54@pp54.eu

Redaktor

W czerwcu grupa Żabek jak co miesiąc odwiedziła Miejską Bibliotekę w Opolu. Podczas tego spotkania dzieci zapoznały się z opowiadaniem z serii o przygodach małego kruka czyli ,,Co wolno, a czego nie. Czyli bycie grzecznym nie jest łatwe". Na koniec przedszkolaki przeglądały nowe książki i czasopisma dziecięce.

{gallery}2016/07/19/biblioteka{/gallery}

Redaktor

W czerwcu odbył się w naszym przedszkolu festyn rodzinny. Rozpoczęliśmy go występami dzieci. Po występach przyszedł czas na wspaniałą rodzinną zabawę. Była loteria fantowa, zawody sportowe, malowanie farbami, tańce i zabawy w kole. Nie zabrakło też stoiska, przy którym Panie malowały dzieciom twarze.

{gallery}2016/07/19/festyn{/gallery}

Redaktor

W czerwcu dzieci, które od września wybierają się do szkoły przygotowały program artystyczny na pożegnanie przedszkola. Było uroczyście i wzruszająco. Dzieci tańczyły poloneza oraz wystawiły przedstawienie dotyczące dobrych manier, zatytułowane „Córka Gburka”. Na koniec były dyplomy, nagrody oraz słodki poczęstunek.

{gallery}2016/07/19/misie{/gallery}

Redaktor

Nasi wspaniali rodzice, nauczyciele i personel przedszkola ponownie z wielkim zaangażowaniem pomogli nam wygrać kolejny konkurs organizowany przez Akademię Wyobraźni Play-Doh pt. „Ulubione Zwierzątko”. Otrzymaliśmy wspaniałe nagrody, m. in. zestawy kreatywne do ciastoliny, bajki DVD, książki dla dzieci, a przede wszystkim palety z ciastoliną dla wszystkich grup oraz szczoteczki i pastę do zębów dla każdego dziecka, w które dzieci zostaną zaopatrzone na początku września. Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy rodzicom i prosimy o równie wielkie zaangażowanie przy kolejnych konkursach. 

{gallery}2016/07/19/konkurs{/gallery}

Redaktor

Dobiega końca rok szkolny 2015/2016. W dniu 20 czerwca odbyła się w przedszkolu uroczystość pożegnania Starszaków. „Muchomorki” i „Żabki” w odświętnych strojach wystąpiły przed rodzicami i zaproszonymi gośćmi. Do występu przygotowały się z dużym zaangażowaniem. Przedstawiony program wszystkim bardzo się spodobał, co potwierdziły gromkie brawa po każdym wystąpieniu dzieci. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu nasi Absolwenci otrzymali dyplomy i upominki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

{gallery}2016/07/19/zabki{/gallery}