NASZE SUKCESY

KONKURS PLASTYCZNY „MOJE PRZEDSZKOLE”
Konkurs zorganizowany przez nasze przedszkole:
udział: Nina T. z grupy Biedronek,
Samanta B., Adam H., Maciej N., Ola W., Dawid B. z grupy Motylków,
S. Kwiatkowski, Ada P. z grupy Krasnoludków,
Kasjan J, Maja G., Tomasz D., Emilia Ś, Ola T. z grupy Wiewiórek,
Bartek S. Paulina W., Emilka Ko., Emilia Ka., Milena M. z grupy Muchomorków,
Natalia B., Przemysław W,, Paweł S., Mateusz M. z grupy Pszczółek,
Natalia L. Natalia K., Zuzanna P., Amelia M., Ala M. z grupy Misiów.


KONKURS PLASTYCZNY „ABC ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA” – JEM ZDROWO I KOLOROWO
udział: Natalia B., Kajetan K. z grupy Pszczółek


I OLIMPIADA MATEMATYCZNA
Olimpiada zorganizowana przez nasze przedszkole
I miejsce ex aequo:
zespół z grupy Muchomorków w składzie: Tomasz W., Bartosz S., Jakub O. Patryk B.,
zespół z grupy Pszczółek w składzie: Kajetan K., Wiktor P., Przemysław W., Mateusz M., zespół z grupy Żabek w składzie Janek K., Bartek S., Kuba S., Maciek B.


FESTIWAL PIOSENKI ZIMOWEJ
Konkurs zorganizowany przez nasze przedszkole
I miejsce: zespół z grupy Żabek w składzie: Ania W., Ania R., Kacper R., Emilia P.
II miejsce ex aequo: grupa Biedronek oraz Maciej N. z grupy Motylków,
III miejsce: grupa Muchomorków
wyróżnienie: grupa Krasnoludków, Wiewiórek, Pszczółek i Misiów


BIAŁE WIERSZOWANIE
Konkurs recytatorski zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu
III miejsce: Ola W. z grupy Żabek
udział: Lena G. z grupy Misiów



MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS „ZIMOWE ZABAWY SPORTOWE”
Konkurs zorganizowany dla dzieci z grup integracyjnych przez nasze przedszkole
I miejsce: Marta L. z grupy Muchomorków, Weronika B. z grupy Żabek


KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ŁAŃCUCH CHOINKOWY
Konkurs zorganizowany przez Radio Doxa i Urząd Miasta w Opolu :
udział: grupa Pszczółek


MIEDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS „EKOLOGICZNA CHOINKA”
Konkurs zorganizowany przez Przedszkole Publiczne nr 3 w Opolu
wyróżnienie: Iga F. z grupy Muchomorków z rodzicami


KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY PIERNIK ŚWIĄTECZNY
Konkurs zorganizowany przez Przedszkole Publiczne nr 37 „Elemelek”


ETAP PRZEDSZKOLNY
I miejsce: S. Kwiatkowski z grupy Krasnoludków z rodzicami
wyróżnienie: Marcin T. z grupy Biedronek z rodzicami,
Anna C, Hanna C, Adam G. z grupy Motylków z rodzicami,
Bartek S. oraz Iga F. z grupy Muchomorków z rodzicami,
Lena G. z grupy Misiów z rodzicami,
Julian K., Emilka Ś. z grupy Wiewiórek z rodzicami,

ETAP MIĘDZYPRZEDSZKOLNY

wyróżnienie: S. Kwiatkowski z grupy Krasnoludków z rodzicami


FESTIWAL PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ ,,SINGING LITTLE STARS” EDYCJA ŚWIĄTECZNA
Konkurs zorganizowany przez PP 51 w Opolu
udział: Ania R. z grupy Żabek, Lena G. oraz Basia K. z grupy Misiów


KONKURS PLASTYCZNY AQUAFRESH
wyróżnienie: dla naszego przedszkola

Konkurs na „Misiowy Kącik”
Konkurs zorganizowany przez nasze Przedszkole
I miejsce: grupa „Muchomorków”
II miejsce: grupa „Misiów”
III miejsce: grupa „Biedronek”
udział: grupa Motylków, Krasnoludków, Wiewiórek, Pszczółek, Żabek


KONKURS RECYTATORSKI ,,CO SŁYCHAĆ W SZCZEBRZESZYNIE?”
I miejsce: Lena G. z grupy Misiów
II miejsce: Janek K. z grupy Żabek
III miejsce: Ola W. z grupy Żabek
udział: Lena M. z grupy Żabek, Kajetan K, Mateusz M., Natalia B. z grupy Pszczółek,
Iga F., Bartosz S., Patryk B. z grupy Muchomorków


KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNY PIESZY TO ŚWIADOMY PIESZY”
Konkurs zorganizowany przez nasze przedszkole
I miejsce: Janek Z. z grupy Misiów


KONKURS WIEDZY „BEZPIECZNY PIESZY TO ŚWIADOMY PIESZY”
udział: grupa Misiów
Maciek B., Janek K., Hania W. z grupy Żabek wraz z rodzicami

III OPOLSKA DOBA SPORTU
udział: Maciej S., Bartek S., Ola C.


KONKURS PLASTYCZNY ,,ŚNIŁO MI SIĘ, ŻE…”
Konkurs zorganizowany przez nasze przedszkole
I miejsce: Przemek W. z grupy Pszczółek i Zuzia L. z grupy VII ,,Żabki”
II miejsce: Nina T. z grupy Biedronek i Maciek B. z grupy Żabek,
III miejsce: Antosia T. z grupy Krasnoludków oraz Natalia W. z grupy ,,Wiewiórek”
udział: Emilka G., Marta S. z grupy Krasnoludków,
Kasjan J., Zuzia N., Natalia W. z grupy Wiewiórek,
Zosia D., Mateusz M., Piotr S. z grupy Pszczółek,
Kuba S., Ania K., Hania W. z grupy Żabek,
Natalia L., Amelia M., Natalia K. z grupy Misiów.


MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS KULINARNY ,,SZEF KUCHNI POLECA”
Konkurs zorganizowany przez nasze przedszkole
I miejsce – Nermin M. z grupy Pszczółek
udział: Ania K., Kuba Ko. z grupy Żabek