V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURSU PLASTYCZNY „LEGENDY ZIEMI OPOLSKIEJ W OCZACH DZIECKA”

zorganizowany przez Regionalny Zespół Placówek Edukacji , Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Opolu, Przedszkole Publiczne nr 18 w Opolu przy współpracy Muzeum Śląska Opolskiego
III miejsce – Nina T. z grupy Biedronek
wyróżnienie – Jan R. z grupy Biedronek

KONKURSU PLASTYCZNY „PRZYSZŁA DO NAS WIOSNA”

zorganizowany przez nasze przedszkole
I miejsce - Ania Ch. z grupy Motylków

II miejsce - Władziu z grupy Biedronek

III miejsce - Adam L. z grupy Żabek

 

VI FESTIWAL PIOSENKI EKOLOGICZNEJ

zorganizowany przez Przedszkole Publiczne nr 30 „Gosławickie słoneczko”
I miejsce – Zuzia K. z grupy Biedronek

KONKURS RECYTATORSKI „SŁOWEM MALOWANE”

zorganizowany przez Przedszkole Publiczne nr 5 w Opolu

III miejsce: Jan S. z grupy Biedronek w kategorii prezentacji indywidualnych

 

KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY „JEM SMACZNIE, ZDROWO I KOLOROWO”

zorganizowany przez nasze przedszkole

W KATEGORII 3,4-LATKÓW
I miejsce – Weronika G. z grupy Motylków z rodzicami,
II miejsce – Antoni J. z grupy Misiów z rodzicami i Tomasz Sz. grupy, Biedronek z rodzicami
III miejsce Bartosz D. z grupy Misiów z rodzicami,

W KATEGORII 5-6-LATKÓW
I miejsce – Kasjan J. z grupy Wiewiórek z rodzicami i Jakub G. z grupy Żabek z rodzicami,
II miejsce – Antoni Z. z grupy Muchomorków z rodzicami oraz Emila Ś. z grupy Wiewiórek z rodzicami,
III miejsce – Natalia W. z grupy Wiewiórek z rodzicami,

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „WESOŁE WIERSZOWANIE”

zorganizowany przez Przedszkole Niepubliczne „Bajka” w Opolu.

II miejsce: Jan S. z grupy Biedronek za recytację wiersza „Zakochana Żaba” T. Śliwiaka

KONKURS RECYTATORSKI „MAGICZNE SŁOWA”

zorganizowany przez nasze przedszkole

W KATEGORII 3,4-LATKÓW
I miejsce
– Jan S. z gr. II za recytację wiersza „Magiczne słowa”;
II miejsce – Dawid B. z gr. IV za utwór „Zasady przedszkolaka”;
II miejsce – Anna Ch. z gr. IV za wiersz „Dobre zwyczaje”;
III miejsce – Aleksandra J. z gr. II, która zaprezentowała wiersz „Wszyscy mnie lubią”.

W KATEGORII 5,6-LATKÓW
I miejsce
– Kamil K. z gr. III za recytację wiersza „Piękne zwyczaje”;
II miejsce – Maria Ł. z gr. V za utwór „Magiczne słowa”;
III miejsce – Oliwia B. i Jakub G. z gr. VII za wiersz „Moi mili”;
III miejsce – Piotr S. i  Aleksandra T. z gr. VIII za wiersz „Moi mili”.

   Wyróżnienia otrzymali:
Igor C. z gr. V za wiersz „Grzeczne słowa”;
Antoni B. z gr. VI za utwór „Zakazane słowa”;
Samanta L. z gr. VI za wiersz „Powitanie na poziomie”.

 

„PRZEDSZKOLAKI POMAGAJĄ”

KONKURS PLASTYCZNY „PRZEDSZKOLAKI POMAGAJĄ”
zorganizowany przez nasze przedszkole

GRUPA 3,4-LATKÓW                                           
I miejsce: Nina T. z grupy Biedronek                     
II miejsce: Hania C. z grupy Motylków                  
III miejsce: Filip W. z grupy Biedronek                             

GRUPA 5,6-LATKÓW
I miejsce: Emilka Gumowska z grupy Krasnoludków
II miejsce: Zuzia Lewek z grupy Żabek
III miejsce: Natalka Wójcik z grupy Wiewiórek

„ŚNIŁO MI SIĘ ŻE…”

KONKURS PLASTYCZNY „ŚNIŁO MI SIĘ ŻE…”
zorganizowany przez nasze przedszkole

I miejsce: Samanta L. i Amelia M. z grupy VI ,,Pszczółki”
                   Marta S. z grupy III ,,Krasnoludki”

II miejsce: Kuba G. z grupy VII ,,Żabki”, Sonia C. z grupy I ,,Misie”

III miejsce: Paulina W. z grupy V ,,Muchomorki” oraz Dawid B. z grupy IV ,,Motylki”

 

„CO SŁYCHAĆ W SZCZEBRZESZYNIE?”

KONKURS LOGOPEDYCZNY „CO SŁYCHAĆ W SZCZEBRZESZYNIE?” zorganizowany przez nasze przedszkole

I miejsce: Ireneusz Garda z grupy Żabek
II miejsce: Antonina Tracz z grupa Krasnoludków
III miejsce: Milena Michalik z grupy Muchomorków