Jestem widoczny – jestem bezpieczny

Konkurs zorganizowany przez Przedszkole Publiczne Integracyjne nr 51 w Opolu.

I miejsce – Lena M. gr. III

II miejsce - Rafał W. gr. III

III miejsce – Iga F. gr. III

III miejsce – Alina K. gr. VI

Wyróżnienie – Oliwier H. gr. VII

Wyróżnienie -  Aleksander J. gr. VII

KONKURS PLASTYCZNY "STOI NA STACJI LOKOMOTYWA"

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Stoi na stacji lokomotywa” - zorganizowany Przedszkole Publiczne nr 23 im. Juliana Tuwima
-
I miejsce: Natalia K.,
- wyróżnienie:
Maja

Konkurs Taneczny „Przedszkolaki tańczą”

Międzyprzedszkolny Konkurs Taneczny pod hasłem „Przedszkolaki tańczą” zorganizowany przez nasze przedszkole:
II miejsce– Zespół „Biedronki” w składzie: Ola, Natalia L., Natalia K., Kinga, Antosia, Hania, Zuzia

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI „ZWIERZĄTKO MOIM PRZYJACIELEM”

zorganizowany przez Przedszkole nr 2, III miejsce w kategorii solistów – Natalia K. z grupy „Biedronki”.

FESTIWAL PIOSENKI ZIMOWEJ ZORGANIZOWANY PRZEZ NASZE PRZEDSZKOLE

- I miejsce: dzieci z grupy Biedronki
- II miejsce: ex aequo dzieci z grupy Pszczółki oraz grupa Żabki
- III miejsce: dzieci z grupy Krasnoludki

Konkurs plastyczno-techniczny „Nasz Bałwanek” zorganizowany przez nasze przedszkole

I miejsce: Emilka z grupy Biedronki
II miejsce
ex aequo:
Milenka z grupy Wiewiórki;Stasiu z grupy Krasnoludki; Kajetan, Janek, Szymon, Patryk, Hania, Emilka, Ola i Rafał z grupy Muchomorki; Mateusz z grupy Motylki; Dawid z grupy Pszczółki; Iga z grupy Żabki; Antosia, Hania, Paweł, Kinga, Marysia, Ola, Kuba Se., Ignaś, Kacper, Julia z grupy Biedronki
wyróżnienie: Emilka z grupy Wiewiórki;Ada i Antosia z grupy Krasnoludki; Lena z grupy Muchomorki; Ania i Angelika z grupy Żabki.

KONKURS RECYTATORSKI „BIAŁE WIERSZOWANIE”

Konkurs recytatorski „Białe Wierszowanie” zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu
I miejsce – Kuba Se. z grupy Biedronki
udział – Alan z grupy Pszczółki


KONKURS RECYTATORSKI „BARWY ZIMY”

KONKURS RECYTATORSKI „BARWY ZIMY” zorganizowany przez nasze przedszkole
I miejsce
Alan z grupy Pszczółki
II miejsce Jakub Se. z grupy Biedronki
III miejsce Zuzia z grupy Biedronki
udział
wzięli: Ania J. i Ania M. z grupy Pszczółki, Ania M. i Angelika z grupy Żabki
Laureaci będą reprezentować nasze przedszkole w konkursie recytatorskim „Białe Wierszowanie” organizowanym przez MDK w Opolu.

KONKURS „KĄCIK MISIÓW”

KONKURS „KĄCIK MISIÓW” zorganizowany w naszym przedszkolu
I miejsce - grupa Motylki,
II miejsce - grupa Żabki,
III miejsce - grupa Muchomorki

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS WIEDZY „EKO-PRZEDSZKOLAK DBA O ZDROWIE”

zorganizowany przez PP55
- I miejsce – zespół w składzie: Lena S., Przemek W., Wiktoria B. z grupy Żabki

KONKURS PLASTYCZNY „NAMALUJ POEZJĘ” – CZYLI WYCZARUJ KREDKĄ WIERSZ

zorganizowany przez Spółdzielczy Dom Kultury „9”
- II miejsce – Natalia K. z grupy „Biedronki”
- wyróżnienie – Marysia z grupy „Biedronki”
- udział wzięły: Kasia, Natalia L.,


KONKURS RECYTATORSKI „KOLORY JESIENI”

zorganizowany przez Przedszkole nr 22 w Opolu
- udział wzięły: Wiktoria B. z grupy Żabki, Antosia z grupy Biedronki

KONKURS PLASTYCZNY „ŚNIŁO MI SIĘ, ŻE…”

zorganizowany przez nasze przedszkole
Nagrodzone prace: 
-
Grupa III - ,,Muchomorki”- Janek K., Kuba O.; 
-
Grupa V - ,,Motylki”- Joshua G., Mateusz M., Zosia B.; 
-
Grupa VI- ,,Pszczółki”- Alinka K., Emilka P., Kuba Z.; 
-
Grupa VII - ,,Żabki”– Kacper H., Przemek W., Lenka S., Justynka K., Wiktoria B.; 
-
Grupa VIII - ,, Biedronki”– Ola B., Zuzia W., Marta R., Natalia K., Maja


KONKURS PLASTYCZNY „PORTRET MISIA” zorganizowany przez PSP nr 5

- I miejsce - Jakub Se., II miejsce – Natalia K., III miejsce – Ola z grupy Biedronki
- I miejsce – Kacper H., II miejsce – Lena S., III miejsce – Iga S. z grupy Żabki
- udział wzięły: Zuzia, Antosia, Kasia, Natalia L., Emilia, Hania i Julia z grupy Biedronki